Açılış saatleri: Hafta içi: 09:00 - 19:00 Cumartesi: 09:00 - 18:00

Bioenerji

AnaSayfa / Bioenerji

http://antiktip.com/images/bolum/bioenerji-bottom.jpg

Bioenerji

Hastalık; insan denen bütünün herhangi bir bileşeninde meydana gelen değişime karşı oluşturulan yeni bir denge hali veya arayışıdır. Hastalık durumlarında bioenerji çalışmaları karşımıza çıkmaktadır.

Bioenerji çalışmaları ile:; İnsanların enerji dengeleri yeniden oluşturulmakta ve doğru manyetik mesajlarla bedenin kendini yenilemesine yardımcı olunmaktadır. Bioenerji insan vücudunda ve herhangi bir canlı türünde var olan doğal bir enerjidir. Yaratılıştan bütün evrene ve canlılara akan hayattır. Bioenerji uygulamalarında, insan vücudu bir bütün olarak ele alınarak yaşam enerjisi hastalıkların tedavisinde kullanılır. Enerji uygulamaları; bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, bir bakıma vücuttaki yaşam enerjisine akort ve balans ayarı yapılmasıdır. Yaşadığımız ortamda; yüksek performans, motivasyon, konsantrasyon, yaşam sevinci ve tam sağlık için, bioenerji dengesinin tam ve mükemmel olması gerekmektedir.

BİOENERJİ HANGİ ALANLARDA KULLANILIR? Bel Fıtığı Boyun Fıtığı Psikolojik Baş Ağrıları Migren Disk (Bel) Kayması Sırt ve Boyun Ağrıları Bel Ağrıları Eklem Romatizması Romatizmal Ağrılar Eklem Ağrıları Tenisçi Dirseği Omuz ve Kol Ağrısı Sürekli Yorgunluk Sara Yüksek Tansiyon Tümör Guatr Faranjit Solunum Sistemi Rahatsızlıkları Hormon Bozuklukları Salgı Bezi Bozuklukları Kısmi Felç Böbrek Rahatsızlığı Hazımsızlık Kalın bağırsak ağrısı Sindirim Sistemi ve Mide Rahatsızlıkları Safra Kesesi Yetersizliği Multiple Skleroz Korku Akciğer Rahatsızlığı Şeker Prostat Kanser Damar Tıkanıklığı Kalp Rahatsızlıkları Kas Hastalıkları Kas Güçsüzlükleri Ellerde Kavrama ve Tutma Zorluğu.

BİOENERJİNİN YARARLARI: Enerji merkezleri ve kanalları aktif hale gelir Enerji merkezleri düzelir Tüm çakra sistemi dengelenir Enerji blokajları giderilir Beden enerjik hale gelir Bedensel ve ruhsal rahatsızlıkları giderilir Sağlığı gelişir Huzur ve neşesi artar İç dengesi gelişir Farkındalık ve algılamalar gelişir Kendini bilme artar Bilinç arınır Beyindeki uyuşuk bölgeler aktif hale gelir Beyin daha aktif olur Zihin keskinleşir Gizli potansiyeller ortaya çıkar Dışarıdan gelen olumsuz etkenler temizlenir Sakat yerlerin iyileşmesi hızlanır Bilinmeyen hastalıklar da vücuttan atılır Yaşam ilişkileri daha başarılı hale gelir Stres ve öfke kontrolleri artar Ruhsal gelişim hızlanır Performans ve motivasyonlar artar Cinsel sorunlar azalır Kendine güven artar Yaşama olan inançlar ve bağlılıkları artar Kişilerle ilişkide huzur ve güven ortamı gelişir Kendini değiştirme yeteneği gelişir Ruhsal hastalıklar azalır veya hafifler Zeka seviyesi ve IQ seviyesi yükselir Ayaklarda oluşan ödem ve şişkinlikler yok olur Kendine ve yaşama olan inanç artar Kendi işine olan uyum artar İş ve çalışma yerlerine adaptasyon artar Zor olan doğal şartlara ve iklime uyum kolaylaşır Ağrılar ve yorgunluk ve halsizlikler yok olur.